OPTIMA POLSKA na największych targach w Szepietowie 30.06.2014

m_targi_czerwiec_2014W dniach 28-29 czerwca br. firma OPTIMA POLSKA wzięła udział w największej imprezie rolniczej w północno-wschodniej Polsce – XXI Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i VIII Ogólnopolskiej Wystawie Bydła Hodowlanego, które odbyły się na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

W ciągu dwóch dni trwania targów stoisko białostockiej firmy odwiedziła rekordowa liczba ponad tysiąca osób. Duże zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudziły przede wszystkim panele fotowoltaiczne (drugiego dnia targów – w niedzielę – mimo niezbyt sprzyjającej pogody prezentowana przez nas instalacja fotowoltaiczna w dalszym ciągu wytwarzała prąd!). Nasi eksperci odpowiadali na pytania dotyczące funkcjonowania programu Prosument, udzielali też informacji na temat dofinansowania montażu kolektorów słonecznych w gminach na terenie województwa podlaskiego.

Obejrzyj naszą fotorelację z tego wydarzenia.

Zobacz krótki film o naszej obecności na targach.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska targowego i zapraszamy do nas ponownie już za kilka miesięcy, na kolejne targi w Szepietowie, które odbędą się w październiku.