Znamy Mistrzów Podlaskiej Agroligi 2017! 06.07.2017

IMG_9585Niezwykle miło jest nam poinformować, iż I miejsce oraz tytuł Mistrza Podlaskiej Agroligi 2017 w kategorii Rolnicy zdobyło gospodarstwo klientów naszej firmy Wioletty i Radosława Budlewskich z miejscowości Wojny Pietrasze w gminie Szepietowo. Zwycięzcom pogratulował i ufundował nagrodę m.in. Paweł Wyszyński, właściciel OPTIMA POLSKA – Wicemistrza Podlaskiej Agroligi 2016 w kategorii Firmy. Państwo Budlewscy prowadzą gospodarstwo o powierzchni 95 hektarów ukierunkowane na produkcję trzody chlewnej w cyklu zamkniętym; mają sto loch, a w ciągu roku sprzedają 2500 sztuk tuczników. W kategorii Firmy zwyciężyła „Karczma pod Sokołem” z Sokółki prowadzona przez Izabelę i Łukasza Ancypo, którzy postawili na tradycyjne wyroby mięsne i garmażeryjne.

Wojewódzki finał Agroligi został rozstrzygnięty w środę 5 lipca w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. O tytuł mistrza ubiegało się 8 gospodarstw rolnych i 5 firm. Mistrzowie Podlaskiej Agroligi będą reprezentować nasze województwo na szczeblu krajowym. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!