OPTIMA ponownie zwycięzcą w rankingu Superfirmy 28.05.2015

m_superfirmy_2015OPTIMA POLSKA została uznana za lidera społecznej odpowiedzialności biznesu w powiecie białostockim w zorganizowanym przez „Gazetę Współczesną” rankingu „Superfirmy”. Jednym z jego celów jest wyłanianie liderów społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. CSR) na szczeblu powiatów. Wręczenie nagrody miało miejsce 28 maja br. w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

– Ranking „Superfirmy” jest w naszym regionie niezwykle potrzebny – przyznaje Paweł Wyszyński, właściciel firmy OPTIMA POLSKA. – Zależy nam na tym, by nasze przedsiębiorstwo wyznaczało nowe standardy obsługi klienta w branży energii odnawialnej. Wierzymy, że uda nam się tego dokonać, tym bardziej że mieszkamy i pracujemy w regionie, który ma szansę stać się kolebką branży OZE w Polsce. Ponadto, dzięki współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Białymstoku, organizujemy staże i tworzymy nowe miejsca pracy – dodaje Wyszyński.

Współorganizatorem rankingu „Superfirmy 2015″ był Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, a Partnerem merytorycznym Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.