OPTIMA nagrodzona w rankingu “Innowacje” 26.03.2015

m_innowacjeFirma OPTIMA POLSKA zajęła I miejsce w ósmej edycji organizowanego przez „Kurier Poranny” rankingu “Innowacje” w kategorii “Usługi” wśród małych firm. Wyniki rankingu zostały ogłoszone 26 marca podczas uroczystej gali, która odbyła się w sali konferencyjnej NOT w Białymstoku.

Nagrodę z rąk redaktora naczelnego “Kuriera Porannego” Piotra Wąsikowskiego odebrał właściciel firmy Paweł Wyszyński. – Jest to dla nas nagroda szczególna, ponieważ wywodzi się z regionu w ktorym pracujemy na co dzień – powiedział odbierając statuetkę. – Zajęcie pierwszego miejsca to dla nas wysoka poprzeczka. To także duża odpowiedzialność w podejmowaniu przez nas decyzji. Jedną z nich był zakup innowacyjnej wiertnicy do odwiertów geotermalnych systemem Geotermal Radial Drilling, dzięki której otrzymaliśmy prestiżową branżową nagrodę. Przyszłością biznesu są innowacyjne technologi, które dają na co dzień wymierne korzyści. Sądzę, że każdy z nas chciałby płacić mniej za ogrzewanie domu czy budynku, który zajmuje. Stale rosnące ceny energii elektrycznej, gazu i tradycyjnych nośników energii sprawiają, że poszukujemy tańszych rozwiązań, które pozwoliłyby nam na ogrzanie obiektu – dodał Wyszyński.

Organizatorami rankingu “Innowacje” byli “Kurier Poranny” oraz Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku. Partnerami rankingu były Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w Białymstoku, Bank Pekao oraz firma Malow.

Obejrzyj naszą fotorelację z tego wydarzenia.

galeria_innowacje