OPTIMA sponsorem plebiscytu „Rolnik Roku” 04.06.2014

logo_rolnik_roku2014OPTIMA POLSKA jest fundatorem nagrody specjalnej w organizowanym przez „Gazetę Współczesną” i Media Regionalne plebiscycie „Rolnik Roku 2014″, a także partnerem plebiscytu „Nasz Sołtys”. Ufundowaną przez białostocką firmę nagrodą jest kompletny zestaw solarny, na który składają się 2 kolektory MEMBRO FK 2,5 oraz zbiornik o pojemności 300 l (z uwzględnieniem montażu). Całkowita wartość nagrody to 15 000 zł brutto.

Celem plebiscytu jest promocja dobrych praktyk i działań najlepszych rolników w województwie podlaskim. – Chcemy docenić i nagrodzić najlepszych i przedsiębiorczych Gospodarzy, którzy pracują zgodnie z zasadami dobrej kultury rolnej, dbają o dobrostan zwierząt i ochronę środowiska, osiągają sukcesy na rynku, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielą się z innymi – mówi Paweł Wyszyński, właściciel firmy OPTIMA POLSKA.

Nagroda zostanie wręczona zwycięzcy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2014 r. podczas Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.