OPTIMA POLSKA na targach Business to Business w Suwałkach 11.09.2013

park_naukowo_technologiczny_polska_wschodFirma OPTIMA bierze udział w pierwszej edycji targów Business to Business, które odbędą się w czwartek, 12 września 2013 r. na terenie Parku Naukowo–Technologicznego Polska–Wschód w Suwałkach. Hasło imprezy to: „Innowacyjność i nowe technologie jako budowanie przewagi konkurencyjnej w regionie”. Białostocka firma zaprezentuje swoją ofertę na stoiskach 14, 15 i 16. Relację z tego wydarzenia już teraz można śledzić na żywo na naszym facebookowym profilu.

O godz 13.30 wykład pt. „Transformacja energetyczna – potencjał rozwoju energetyki prosumenckiej we wschodniej Polsce” wygłosi Grzegorz Wiśniewski, prezes Instytutu Energii Odnawialnej, a pół godziny później odbędzie się wykład Krzysztofa Matoszko z będącej partnerem OPTIMY firmy Schüco International Polska na temat wykorzystania fotowoltaiki w budynkach jednorodzinnych i użyteczności publicznej.

Organizatorami targów Business to Business są Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. i firma Prospects Publisher. Wydarzenie, które ma charakter targów połączonych z debatą, prezentacjami i spotkaniami biznesowymi, ma stanowić platformę biznesową dla przedsiębiorców, inwestorów oraz instytucji i osób zainteresowanych rozwojem gospodarczym i tworzeniem stanowisk pracy w północno-wschodniej Polsce.