O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OPTIMA powstało w 2001 r. Początkowo nasza działalność polegała na świadczeniu usług serwisowych na rzecz logo OPTIMAproducentów armatury. Z czasem narodził się pomysł na firmę, która połączy najwyższą jakość usług z ofertą handlową. Zwróciliśmy się również w stronę odnawialnych źródeł energii. Przedmiotem naszych zainteresowań stały się przede wszystkim ekologiczne systemy grzewcze.

Obecnie działalność OPTIMA POLSKA koncentruje się wokół sprzedaży i montażu takich urządzeń, jak:

  • pompy ciepła
  • dolne źródła do pomp ciepła w technologii GRD
  • kolektory słoneczne
  • ogniwa fotowoltaiczne
  • kondensacyjne kotły gazowe
  • systemy klimatyzacji
  • kurtyny powietrzne
  • systemy zarządzania budynkiem BMS, KNX
  • tradycyjne systemy grzewcze i wod – kan

W naszej ofercie posiadamy również wyposażenie sanitarne czołowych polskich i światowych producentów. Ponadto jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym oraz serwisem regionalnym firm: Comitor, Oras, Kludi, Grohe, Blanco, Pyramis, Ronal, Biasi, Schüco, Samsung i Artweger

Od początku istnienia OPTIMA POLSKA buduje swoją pozycję w oparciu o zaufanie i dobre relacje z Klientami. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami mamy stuprocentową pewność, że w naszej ofercie znajdują się produkty o najwyższej jakości. Każda pojedyncza inwestycja jest poprzedzona audytem, mającym na celu ustalenie istniejącego stanu instalacji. Jesteśmy również przygotowani do kompleksowej budowy farm fotowoltaicznych w Polsce – dysponujemy odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanym personelem.

Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby i sugestie naszych Klientów – to ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Wierzymy w to, że na każdym etapie działalności najważniejszy jest człowiek, dlatego też starannie dobieramy naszych współpracowników. Równocześnie dbamy o przyjazną atmosferę wewnątrz firmy, tak by mogła ona stać się solidnym fundamentem dobrych relacji zewnętrznych.

Znak handlowy naszej firmy odzwierciedla to, co jest dla nas ważne: czerwony kolor i komin symbolizują związek z techniką grzewczą, z kolei daszek to parasol ochronny, jaki chcemy zapewnić naszym Klientom. Nasze logo zawiera również słowo OPTIMA. Symbolizuje ono optymalne, czyli najlepiej dopasowane rozwiązania, które na co dzień proponujemy naszym Klientom. OPTIMA to także optymizm, z jakim patrzymy w przyszłość, wciąż doskonaląc naszą ofertę i zdobywając zaufanie kolejnych odbiorców.

W naszej codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które dają konkretne korzyści – energię, bezpieczeństwo, komfort i design. Jednocześnie dbamy o zachowanie najwyższych standardów jakości. Nieustannie pracujemy nad tym, by nasza znana już teraz wielu klientom marka kojarzyła się z zaufaniem, bezpieczeństwem oraz najwyższym poziomem obsługi.

 IMG_788712