OPTIMA POLSKA z „Hitem targów” na Zielonej Gali w Szepietowie 03.06.2015

m_szepietowo_maj_2015_finalNależąca do Pawła Wyszyńskiego firma zdobyła I miejsce i tytuł „Hitu targów” podczas Zielonej Gali i Podlaskich Targów Budownictwa Wiejskiego, które w miniony weekend odbyły się w Szepietowie. Na imprezie przedsiębiorstwo zaprezentowało pracę wiertnicy geotermalnej Geodrill 4R, przeznaczonej do odwiertów ukośnych pod pompy ciepła. Urządzenie to zostało uznane przez organizatorów imprezy za „Hit targów” i zdobyła pierwsze miejsce w zorganizowanym przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego konkursie.

– To dla nas zaszczyt i jednocześnie duża odpowiedzialność – przyznaje Paweł Wyszyński, właściciel firmy OPTIMA POLSKA. – Ta nagroda to dla nas dodatkowa motywacja do tego, by polepszać jakość świadczonych przez nas usług. Stoisko OPTIMY odwiedziły osoby, które wcześniej obdarzyły nas zaufaniem i są dziś zadowolone ze świadczonych przez nas usług. Nie zabrakło też nowych, potencjalnych klientów, którzy są zaonteresowani montażem urządzeń z branży odnawialnych źródeł energii w swoich obiektach – na domach, w gospodarstwach oraz siedzibach prowadzonych przez nich przedsiębiorstw – dodaje Wyszyński.

W sobotę, 30 maja br. w ramach targów odbył się „Dzień z Odnawialnymi Źródłami Energii”. Specjalnie na ten dzień OPTIMA przygotowała specjalny blok tematyczny, w ramach którego branżowi eksperci udzielali zainteresowanym szczegółowych informacji na temat istniejących rozwiązań OZE, kosztów inwestycji i możliwości uzyskania dofinansowania. Na stoisku OPTIMY zaprezentowany został również samochód elektryczny Nissan E-NV200. Była okazja oglądać pracę instalacji fotowoltaicznej i systemów solarnych, dla najmłodszych przygotowano zaś konkurs plastyczny pt. „Mój zielony dom”, w którym udział wzięło kilkanaścioro dzieci.

Zielona Gala była organizowana przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie po raz dziesiąty, a Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego – po raz ósmy. Pierwsze z tych wydarzeń to jedne z największych w Polsce imprez poświęconych technologii produkcji pasz z użytków zielonych. Druga – na których kilkudziesięciu wystawców zaprezentowało nowoczesne rozwiązania dla domu i budownictwa inwentarskiego z materiałami budowlanymi, instalacyjnymi i chemią budowlaną – była w tym roku poświęcona systemom energooszczędnym.

Obejrzyj naszą fotorelację z „Dnia z Odnawialnymi Źródłami Energii” na Zielonej Gali i Podlaskich Targach Budownictwa Wiejskiego.

galeria_zielona_gala_2015