OPTIMA POLSKA wicemistrzem Podlaskiej AgroLigi 2016! 08.07.2016

IMG_9850Dnia 7 czerwca br. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu Podlaska AgroLiga 2016, który zorganizowało województwo podlaskie i Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Była to jego XXIII edycja.

OPTIMA POLSKA została wicemistrzem Podlaskiej AgroLigi 2016 w kategorii firmy. Pierwsze miejsce przypadło natomiast Agrocentrum Sp. z o.o., zaś pierwszym wicemistrzem zostało P.P.H.U. Intertech Piotr Jankowski. W kategorii rolnicy mistrzami zostali Dorota i Andrzej Dziekońscy z Dziękoń w powiecie monieckim, pierwszym wicemistrzem został Mikołaj Korol, natomiast drugim wicemistrzem zostali Bożena i Janusz Wnorowscy. 

Nagrodę odebrali przedstawiciele OPTIMA POLSKA: właściciel firmy Paweł Wyszyński i dyrektor handlowy Krzysztof Łazarski. – Rolnicy potrzebują dziś nie tylko tanich nawozów, czy pasz. Nowoczesne gospodarstwo to przede wszystkim zmniejszenie zużycia energii – mówi Krzysztof Łazarski. – Zwrócenie się w kierunku odnawialnych źródeł energii w naszym regionie ma więc podwójny sens. Z jednej strony zmniejsza się zanieczyszczenie środowiska, co ma niebagatelne znaczenie w regionie nastawionym na produkcję żywności. Z drugiej zaś strony korzystanie z OZE przyczynia się do obniżenia kosztów produkcji, a to z kolei ma wpływ na podniesienie konkurencyjności naszych rodzinnych gospodarstw. Otrzymana przez nas nagroda jest dowodem na to, jak dużą rolę odgrywa w rolnictwie branża OZE. Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia, gdyż jest ono swoistym ukoronowaniem 15 lat istnienia naszej firmy i propagowania rozwiązań ekologicznych – dodaje Łazarski.

Fotorelacja na: https://www.facebook.com/OPTIMAPOLSKA

  IMG_9834 IMG_9839IMG_9835 IMG_9850 IMG_9857 IMG_9860 IMG_9869 IMG_9871 IMG_9856 IMG_9877 IMG_9894