OPTIMA POLSKA zaprasza na ostatni mecz Superligi 07.03.2015

m_ostatniW środę, 11 marca 2015 r. po raz ostatni w tym sezonie do Białegostoku zawitają rozgrywki Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn. Tym razem rywalem sponsorowanej przez OPTIMĘ drużyny tenisa stolowego Dojlidy Białystok będzie drużyna Zooleszcza Gwiazdy Bydgoszcz. Mimo, że zawodnicy Dojlid nie mają szansy na utrzymanie się w tabeli, zgodnie zapewniają, że chcą jeszcze udowodnić swoją wartość i jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością.

W ekipie przyjezdnych może zabraknąć największej gwiazdy Mihai Bobocicy. W takim przypadku szanse na zdobycie punktów, a nawet wygranie spotkania, rosną. Jednak nie będzie to takie proste, gdyż bydgoska drużyna ma nadzieję na wygranie i zajęcie siódmego miejsca, czyli najwyższego w grupie spadkowej. Trzeba pamiętać, że pozostali gracze Zooleszcza to również dobrzy zawodnicy, którzy skóry łatwo nie oddadzą. W składzie znajdują się: Leonardo Mutti, który kilka dni temu został mistrzem Włoch oraz dwaj Polacy, Alan Woś i Łukasz Nadolski.

Drużyna Dojlid zagra najprawdopodobniej w składzie jaki wystąpił przeciwko Energii Manekin Toruń, czyli Piotr Chmiel, Meng Zhen oraz Bogusław Koszyk. W spotkaniu, być może zobaczymy jeszcze, któregoś z młodych zawodników. Po wygranym sparingu podczas pobytu w Szwecji nastroje w białostockiej ekipie się poprawiły i zawodnicy znów uwierzyli w swoje umiejętności.

Liczymy na dobre spotkanie i zapewnienie kibicom wielu miłych wrażeń. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć piękne widowisko sportowe oraz chcą wesprzeć po raz ostatni w Białymstoku w tym sezonie ekipę Dojlid Białystok, serdecznie zapraszamy.

Mecz Dojlidy Białystok – Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz – środa, 11 marca 2015 r., hala Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku przy ul. Suchowolca 26.