OPTIMA POLSKA na Wiosennych Targach Ogrodniczych w Szepietowie 21.04.2013

m_szepietowo_kwiecien_2013Białostocki lider branży solarnej zaprezentował swoją najnowszą ofertę na dwudniowej imprezie organizowanej przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. – Imprezę oceniam jako niezwykle udaną, a nasze stoisko odwiedziło ponad tysiąc osób – mówi Paweł Wyszyński, właściciel firmy OPTIMA POLSKA. – Prezentowane na naszym stoisku instalacje działały w dużym nasłonecznieniu, a ich temperatura dochodziła nawet do 180 stopni Celsjusza.

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy na targach instalację farmy fotowoltaicznej. Ponadto naszym gościem specjalnym był Robert Słotwiński, szef sprzedaży Działu Techniki Solarnej firmy Schüco – zwiedzający mieli więc możliwość uzyskania odpowiedzi na swoje pytania bezpośrednio od przedstawiciela producenta instalacji solarnych. Nasz gość przedstawił najbliższe plany dotyczące firmy Schüco w Polsce w związku z wejściem w życie ustawy o energii odnawialnej. Będziemy w tym zakresie aktywnie współpracować, ponieważ na chwilę obecną OPTIMA POLSKA jest największym w Polsce odbiorcą instalacji produkowanych przez tego niemieckiego producenta – dodaje Wyszyński.

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Szepietowie to dla wielu osób okazja do kompleksowego i sprawnego przygotowania się do sezonu wiosennego. Na imprezie wystawcy oferują różnorodne odmiany roślin, kwiatów, krzewów, drzew, nawozów, środków ochrony roślin, obiektów małej architektury, sprzętu i mebli ogrodowych, a także regionalnych produktów spożywczych, takich jak swojskie chleby, miody, wędliny, sery korycińskie i sękacze. Podczas tegorocznej, siedemnastej już edycji imprezy jej goście mogą również wziąć udział w prelekcjach na temat zasad, jakimi należy się kierować przy estetycznym i racjonalnym zagospodarowaniu wsi i zagród czy zarządzania odpadami.

Obejrzyj galerię z pierwszego dnia Wiosennych Targów Ogrodniczych w Szepietowie – kliknij tutaj.

2013_galeria_szepietowo_kwiecien