OPTIMA POLSKA utrzymuje pozycję lidera branży solarnej 12.02.2014

m_lider_2013Białostocka firma zajmująca się instalacją kolektorów słonecznych i ogniw fotowoltaicznych po raz drugi z rzędu odebrała statuetkę za najlepsze wyniki biznesowe w skali kraju. 7 lutego 2014 r. przedstawiciele polskiego oddziału firmy Schüco wręczyli podlaskiemu przedsiębiorstwu nagrodę będącą potwierdzeniem jego znaczącej pozycji w branży energii odnawialnej.

– Niewiele firm, z którymi współpracujemy, jest w stanie osiągnąć tak znakomity wynik finansowy – przyznaje Krzysztof Matoszko, Product Manager działu Systemy Solarne w firmie Schüco International Polska. – Jest to znaczące osiągnięcie, tym bardziej, że firmie OPTIMA POLSKA udało się utrzymać silną pozycję na polskim rynku energii odnawialnej już drugi rok z rzędu. Z tym większą satysfakcją, w uznaniu za zakup i montaż największej ilości systemów solarnych mogliśmy przekazać jej statuetkę dla Najlepszego Partnera Handlowego Działu Schüco Solar w Polsce w 2013 roku – mówi Matoszko.

Wręczenie statuetki lidera branży solarnej odbyło się w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Nagrodę w imieniu firmy OPTIMA POLSKA odebrał jej właściciel, Paweł Wyszyński. – Druga z rzędu nagroda otrzymana od przedstawicielstwa światowego producenta systemów solarnych to dla mnie duże wyróżnienie – przyznaje białostocki biznesmen. – Zaczynając naszą przygodę w 2000 r. z branżą solarną nie spodziewałem się, że zaledwie w ciągu kilku lat uda się nam wypracować tak dobry wynik. Chciałbym w tym miejscu podkreślić, że nasza współpraca z firmą Schüco nie jest przypadkowa. Od samego początku zależało nam na stabilnym i wiarygodnym partnerze biznesowym, którego produktów nie musielibyśmy się wstydzić. Niemiecki producent jest taką właśnie firmą, a o jakości, którą oferuje, najlepiej świadczy liczba wykonanych przez OPTIMĘ instalacji. Na chwilę obecną możemy pochwalić się ponad tysiącem zadowolonych z naszych usług klientów. Na bieżąco dbamy też o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny znajdujących się w naszej ofercie produktów. Tak jak w przypadku innych sfer naszej działalności, tak też w branży solarnej staramy się dbać o profesjonalną obsługę klienta oraz wysoki poziom techniczny wykonywanych przez nas usług – kończy Wyszyński.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OPTIMA powstało w 2000 r. Początkowo działalność firmy polegała na świadczeniu usług serwisowych na rzecz producentów armatury. Obecnie przedsiębiorstwo promujące własną markę OPTIMA POLSKA zajmuje się sprzedażą i instalacją kolektorów słonecznych, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych, turbin powietrznych, kondensacyjnych kotłów gazowych oraz systemów klimatyzacji. Firma jest aktywnym członkiem Związku Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej, którego Paweł Wyszyński od stycznia 2014 roku jest wiceprezesem. Przedsiębiorstwo współpracuje również z Instytutem Energetyki Odnawialnej i czynnie uczestniczy w konferencjach związanych z propagowaniem w Polsce odnawialnych źródeł energii.

Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Matoszko, Product Manager Systemy Solarne, Schüco International Polska i Paweł Wyszyński, właściciel firmy OPTIMA POLSKA.matoszko_wyszynski

Paweł Wyszyński z nagrodą dla lidera branży solarnej:

pawel_wyszynski