OPTIMA POLSKA z kolejnym Hitem Targów w Szepietowie! 30.05.2016

IMG_8978Za nami jedenasta Zielona Gala i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego.
Do Szepietowa przybyły tłumy zainteresowanych pokazem pracy sprzętów i maszyn rolniczych, licznymi wykładami i konkursami. Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego przyciągnęły wystawców prezentujących szeroką ofertę produktów dla budownictwa inwentarskiego oraz nowoczesne rozwiązania dla domu.

OPTIMA POLSKA już po raz kolejny zdobyła HIT PODLASKICH TARGÓW BUDOWNICTWA, tym razem za stację ładowania samochodów elektrycznych typu car-port! Nagrodę wręczył wiceminister rolnictwa, pan Jacek Bogucki.  – W technologii tej wykorzystujemy materiały takie jak: ogniwa fotowoltaiczne, przetwornicę energii elektrycznej, zabudowę konstrukcji stalowej z możliwością zamontowania na stelażach, bądź zabudowy bezpośrednio na ziemi – tłumaczy Paweł Wyszyński, właściciel firmy. – Rozwiązanie to kierujemy zarówno do gospodarstw rolnych, jak i przedsiębiorstw. Konstrukcja może służyć do zacienienia pojazdów oraz do produkcji energii elektrycznej dla budynków – dodaje.

W ramach Dni z Odnawialnymi Źródłami Energii eksperci OPTIMA POLSKA przedstawili praktyczne rozwiązania obniżające zużycie energii elektrycznej i cieplnej w gospodarstwach domowych i w działalności produkcyjnej gospodarstw. Został przygotowany specjalny blok tematyczny, w ramach którego odbyły się niezwykle interesujące wykłady i prezentacje na temat możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii, kosztów inwestycji i możliwości uzyskania dofinansowania. Swoje wystąpienie miała m.in. prof. Anna Grzybek z Instytutu Technologiczno – Przyrodniczego oraz Krzysztof Krajewski z firmy Dimplex, który opowiedział o efektywności pomp ciepła jako alternatywnym ogrzewaniu w gospodarstwach domowych i obiektach publicznych.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy odwiertów ukośnych pod pompy ciepła wykonywanych metodą GRD i praca naszej wiertnicy Geodrill 4R.

W namiocie firmy OPTIMA rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla dzieci „Przyjmij EKO pozę – zainwestuj w OZE!”, którego tematem było wykonanie plakatu promującego odnawialne źródła energii,dla dzieci – główną nagrodę zdobyła Maja z Łap! Najlepsza praca została nagrodzona 10-calowym tabletem, który ufundowała OPTIMA POLSKA! Wyróżnienia – zegarki AM:PM, otrzymali Zuzia i Kuba z Uhowa. Do rąk wszystkich dzieci, które dostarczyły do nas swoje prace, trafiły upominki, które wręczyli organizatorzy tego konkursu: OPTIMA POLSKA oraz PODR w Szepietowie – wszystkim serdecznie gratulujemy!

Fotorelacja z targów jest już dostępna na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/OPTIMAPOLSKA

Zachęcamy do oglądania i komentowania:)

IMG_8978IMG_8909IMG_8982IMG_8996IMG_9000IMG_8971IMG_8949IMG_8911IMG_9003IMG_8872IMG_8960IMG_8899IMG_8908