Klimatyzacja

Klimatyzacja_klimatyzatoryKlimatyzator jest prostym i coraz tańszym sposobem na poprawienie komfortu życia podczas upałów. Nie tylko schładza powietrze, ale także usuwa z niego nadmiar wilgoci. Ma także możliwość dogrzewania pomieszczeń, co okazuje się przydatne zwłaszcza w tzw. okresach przejściowych, wiosną i jesienią, gdy centralne ogrzewanie jest wyłączone.

Producenci klimatyzacji posiadają w swojej ofercie całą gamę różnorodnych urządzeń. Dostępne na rynku klimatyzatory mogą być przenośne lub mocowane na stałe, jednoczęściowe (monoblokowe) lub składające się z dwóch części (typu split). Istnieją również systemy do obsługi wielu pomieszczeń, składające się z kilku jednostek połączonych w jeden układ (multisplit).

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie klimatyzatora, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i zapoznaj się z poniższymi sugestiami:

1. Zastanów się, jaką funkcję ma spełniać Twoja klimatyzacja. Czy ma tylko chłodzić? Może powinna mieć też funkcję grzania? A może chciałbyś, by posiadała ona również możliwość przewietrzania?

2. Dobierz prawidłową wielkość i moc urządzeń.

3. Wybierz właściwy sposób montażu klimatyzatora.

4. Zdecyduj, w którym miejscu Twojego domu klimatyzator zostanie zamontowany.

5. Dokonaj wyboru marki urządzenia i jego klasy.

Jeśli zdecydowałeś się na powierzenie nam zlecenia montażu klimatyzatora:

6. Umów się na dogodny dla Ciebie termin montażu.

7. Podejmij decyzję o sposobie rozliczenia.

 
 Zobacz również: