Europejskie Słoneczne Dni 2013 w Białymstoku

U nas Europejskie Słoneczne Dni trwają nadal!

Wypełnij ankietę IEO i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Wypelnij ankiete!

lub przejdź pod adres
http://www.slonecznedni.pl/ankieta-esd

Organizatorem konkursu jest Instytut Energetyki Odnawialnej.

 __________________________________________________________

Relacja z Europejskich Słonecznych Dni w Białymstoku już wkrótce!

Rozwiązanie testu wiedzy o odnawialnych źródłach energii znajdziesz pod tym adresem.

A tymczasem zapraszamy do śledzenia Aktualności.

 

plakat_dla_zsr

Kampania Europejskie Słoneczne Dni w Europie trwa od 2002 r.,a w Polsce organizowana jest po raz trzeci. To odbywające się na terenie Polski i całej Europy wydarzenie ma na celu ochronę środowiska i klimatu poprzez promocję energetyki słonecznej: systemów fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych oraz wzrost świadomości ekologicznej lokalnych społeczności, który wpłynie na zwiększenie liczby instalacji solarnych w gospodarstwach domowych.

Mecenasem wydarzenia jest firma OPTIMA POLSKA, lider rynku energii odnawialnej w województwie podlaskim. Koordynatorem imprezy jest Instytut Energetyki Odnawialnej, a mecenasem kampanii Towarzystwo Ubezpieczeń Gothaer. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują: Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Urząd Regulacji Energetyki oraz Urząd Miasta Torunia. Patronat instytucjonalny nad wydarzeniem sprawuje Związek Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej (ZP FEO).

Najnowsze informacje na temat Europejskich Słonecznych Dni znajdziesz również na naszym facebookowym profilu, dostępnym pod adresem www.facebook.com/optimapolska

Możesz również podążać za naszym świergotem na Twitterze:
www.twitter.com/optimapolska

Nie widziałeś tego jeszcze!